Choď na obsah Choď na menu
 


Coursing - Roxy

19. 4. 2010

2014

1. marca sme sa zúčastnili prvého preteku v tomto roku a napriek tomu, že Rox nebola 2 týždne pred pretekom poriadne vonku, zabehla super a opäť vyhrala 1. miesto v kategórii malých psov a víťaza dňa :)

 

2013

14. decembra Roxy opäť zabojovala a zo žilinského mikulášskeho preteku si priniesla ďalšie prvé miesto (kat. do 40cm) a opäť aj Víťaza dňa!

27. júla priniesla Roxy domov titul Majster Slovenska (psy do 40cm)! Video tu :)

2. februára sa Rox zúčastnila ďalších pretekov v Žiline - Ceny zimnej kráľovnej a domov doniesla 1. miesto v kategórii small a titul Víťaz dňa :)

 

2012

20. októbra sme sa zúčastnili MSR nechrtov a Rox opäť bodovala, tentoraz tretie miesto s rovnakým počtom bodov ako fenečka na druhom mieste (len druhé kolo - ťažšie - mala o bodík horšie). Tak máme veľmi tesne doma titul 2. vicemajster SR :)

30. júna Zúčastnili sme sa prvých pretekov! Na Letnej cene Hôrky si Roxynka v malých plemenách vybehala prvé miesto :) A to dokonca druhý beh bežala s veľkými, nakoľko malí jej nestíhali... a čo si budeme navrávať, krpaňa má proste vrtuľu v zadku a nechala za sebou aj borderu :D

1. a 2. marca   Podarilo sa nám konečne vybehať si licenciu (aj s ooobrovskou pochvalou :)). Takže hor sa na preteky, snáď :) Zo štvrtku máme opäť aj pár videí.

Keď Roxynka zistí o čo ide...

1. beh

2. beh

 

2010

Máme za sebou iba jeden tréning, no krpatá bežala ako profík.

Fotky

Video 1 . beh

Video 2. beh